Sayfalar

14 Mayıs 2010 Cuma

GALATAMODA YENİ ADRESİNDE
GALATAMODA YENİ ADRESİNDE


Moda Tasarımcıları Derneği ve Beyoğlu Belediyesi'nin birlikte hayata geçirdiği Galatamoda Festivali, bu dönem 26-30 Mayıs tarihleri arasında Tepebaşı TRT binası önünde gerçekleşecek.

Katılımın her yıl katlanarak büyüdüğü, tasarım ve moda meraklılarının heyecanla beklediği moda festivali, baharın tadının çıkarılacağı ve yaz öncesi alışveriş yapılabilecek en canlı ve en renkli etkinlik olacak.

Galatamoda Bahar Korçan, Arzu Kaprol, Özlem Süer, Hatice Gökçe ve İdil Tarzi gibi tasarımcıların yanı sıra festivale ilk kez katılacak isimlere de ev sahipliği yapacak.

Galatamoda etkinliği moda, tasarım ve cemiyet hayatının tanınmış simalarının katılacağı renkli bir parti ile açılışını gerçekleştirecek. Tepebaşı TRT binası önünde kurulacak standlarda moda severler, tasarımcıların hem 2010 İlkbahar-Yaz koleksiyonlarını, hem de festivale özel hazırladıkları ulaşılabilir fiyatlı tasarımlarını bulabilecekler. Galatamoda festivali tutkunları keyifli bir alışverişin yanısıra Power XL FM müzikleriyle eğlence dolu anlar yaşayacak.

www.seffafgazete.com

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder